Gradinita Alba ca Zapada

Gradinita cu program normal si prelungit acreditata M.E.C. Ordinul 56182011 - str. Cabanei nr. 10, Navodari Constanta, telfax.0241766290.

OVERVIEW

The site gradinita-albacazapada.ro presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have downloaded thirteen pages within the web page gradinita-albacazapada.ro and found four websites linking to gradinita-albacazapada.ro. There are two mass media sites linked to gradinita-albacazapada.ro.

GRADINITA-ALBACAZAPADA.RO TRAFFIC

The site gradinita-albacazapada.ro is seeing alternating levels of traffic in the past the year.
Traffic for gradinita-albacazapada.ro

Traffic ranking (by month) for gradinita-albacazapada.ro

Traffic ranking by day of the week for gradinita-albacazapada.ro

LINKS TO GRADINITA-ALBACAZAPADA.RO

TopDirector - Promovare gratuita

2007 - 2011 Generated in 0.

Gradinita Alba ca Zapada Navodari

Sâmbătă, 5 ianuarie 2013. Concurs artistic national GRADINITA DE OSCAR. Grupa mijlocie - mare a gradinitei ed. Alina Dumitrascu -serbare organizata cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun. Grupa mare a gradinitei ed. Laura Dragan - serbare organizata cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun. Gradinita Alba ca Zapada Navodari. Vineri, 20 ianuarie 2012. Imagini foto surprinse la serbarile de halloween octombrie 2011. Gradinita Alba ca Zapada Navodari.

WHAT DOES GRADINITA-ALBACAZAPADA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gradinita-albacazapada.ro Mobile Screenshot of gradinita-albacazapada.ro Tablet Screenshot of gradinita-albacazapada.ro

GRADINITA-ALBACAZAPADA.RO SERVER

We caught that a single root page on gradinita-albacazapada.ro took nine hundred and eighty-four milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider gradinita-albacazapada.ro not secure.
176.223.208.16

We discovered that gradinita-albacazapada.ro is using the nginx/1.10.2 os.

Gradinita Alba ca Zapada

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site has the following in the web site, "din 10 octombrie 2011 Ordinul 56182011." I observed that the web page also stated " Gradinita noastra este o unitate de invatamint particular pentru nivelul prescolar cu program normal si prelungit care detine toate autorizatiile conform normelor in vigoare." They also stated " Gradinita a primit autorizatia de incredere a Ministerului Educatiei, Cercetarii si Tineretului in anul 2005 ceea ce confirma calitatea serviciilor gradinitei noastre, experienta si profesionalismul personalului, precum si respectarea tuturor normelor in v." The meta header had gradinite as the first keyword. This keyword was followed by gradinita alba ca zapada, gradinite de copii, and gradinite constanta which isn't as important as gradinite. The other words the site uses is gradinite navodari. educatie is also included and might not be understood by web crawlers.

SEE MORE WEB PAGES

Cea mai apreciata gradinita din Iasi! Gradinita Atelier - educatoare cu experienta, spatioasa si foarte avantajoasa ca pret!

Program de vara 4-5 ani. Program de vara 5-7 ani. Program de vara 3-4 ani. Program de vara 4-5 ani. Program de vara 5-7 ani. Ce face copilul tău în această vară? Se distrează şi învață lucruri noi acompaniat de educatori, învățători și profesori! Vezi programul de vara. La Grădiniţa Atelier 1 programul educaţional se bazează pe implicarea activă a copiilor în activităţi creative. Copiii au rol activ în procesul de învăţare.

Gradinita Clubul Spiridusilor

Gradinita and After School de top in Bucuresti cu servicii de calitate si preturi mici. Inscriem copii la GRADINITA, cu varste cuprinse intre 1,8 luni si 6 ani, pentru care asiguram gratuit tot materialul didactic. In cadrul Gradinitei Clubul Spiridusilor produsele alimentare sunt preparate integral in bucataria proprie. Luni, 2 februarie 2009. De top in Bucuresti cu servicii de calitate si preturi mici.

Gradinita Dreamland

Luni, 22 martie 2010.

Gradinita Constanta, Gradinite Constanta, Gradinita particulara Constanta - Gradinita Genius

Dezvoltarea capacitatilor cognitive, somatice, creative;. Receptivitate, întelegere, responsabilitate;. Afectiune, dragoste, atasament;. Aici este locul cel mai potrivit pentru copilul dumneavoastra. Vizitati-ne si va veti convinge! .